Značka We-Vibe pochází z Kanady a zaměřuje se především na výrobu vibrátorů a masážních strojků pro náročné ženy. Pomůcky jsou vyráběny z lékařského silikonu v kombinaci s PC-ABS, materiál je zdravotně nezávadný, vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou. Mezi jejich nejlepší vibrátory patří následující kousky:

We-Vibe Jive

Aktuálně je We-Vibe Jive (z kategorie Vajíčka – vibrační) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 899  » Ukažte mi více
We-Vibe Wish

Aktuálně je We-Vibe Wish (z kategorie We-Vibe) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 999  » Ukažte mi více
We-Vibe 3 červený, USB nabíječka

Aktuálně je We-Vibe 3 červený, USB nabíječka (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 999  » Ukažte mi více
We-Vibe 4 Plus, růžový + dárek Natural gel 25 ml

Aktuálně je We-Vibe 4 Plus, růžový + dárek Natural gel 25 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 999  » Ukažte mi více
Partnerský vibrátor We-Vibe Sync + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je Partnerský vibrátor We-Vibe Sync + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (3399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

4 399  » Ukažte mi více
Partnerský vibrátor We-Vibe Sweet Smile

Aktuálně je Partnerský vibrátor We-Vibe Sweet Smile (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 599  » Ukažte mi více
We-Vibe Verge Erekční kroužek stimulační

Aktuálně je We-Vibe Verge Erekční kroužek stimulační (z kategorie WE-VIBE) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (2689 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 689  » Ukažte mi více
We-vibe Anniversary Collection párový vibrátor Sync a vibrátor Tango

Aktuálně je We-vibe Anniversary Collection párový vibrátor Sync a vibrátor Tango (z kategorie Dárky a dárkové poukazy > Luxusní balení) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (5290 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

5 290  » Ukažte mi více
We-Vibe Pivot Erekční kroužek vibrační

Aktuálně je We-Vibe Pivot Erekční kroužek vibrační (z kategorie WE-VIBE) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (2419 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 419  » Ukažte mi více
We-vibe Tango minivibrátor – růžový

Aktuálně je We-vibe Tango minivibrátor – růžový (z kategorie Vibrátory, penisy > Minivibrátory) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (1899 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 899  » Ukažte mi více
We-Vibe Ditto Anální kolík vibrační – fialový

Aktuálně je We-Vibe Ditto Anální kolík vibrační – fialový (z kategorie Dárky a dárkové poukazy > Luxusní balení) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (2599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 599  » Ukažte mi více
We-vibe Sync Párový vibrátor – fialový

Aktuálně je We-vibe Sync Párový vibrátor – fialový (z kategorie Dárky a dárkové poukazy > Luxusní balení) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (3989 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

3 989  » Ukažte mi více