Nizozemská značka Vibe Therapy aneb Vibrační terapie je opravdu výstižným názvem pro název erotický pomůcek. Jako Vibe Therapy označujeme také oblast léčitelství, kde se využívají harmonizující účinky vibrací. Avšak vibrátory Vibe Therapy vám umožní mnohem více – pomohou vám naladit správnou sexuální strunu, rozezní ji na nejvyšší úroveň a dovedou vás až na samotnou hranici extáze. Vibe Therapy nabízejí vibrátory vyrobené ze silikonu a ABS, vibrační pomůcky s výčnělky určené speciálně ke stimulaci klitorisu, venušiny kuličky, dilda, realistické penisy, vibrační vajíčka (s bezdrátovým i s drátovým ovládáním), nasazovací strap-on penisy nebo pomůcky pro anální dráždění.

BlueZest, silikonový vibrátor (24 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je BlueZest, silikonový vibrátor (24 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 399  » Ukažte mi více
Delfín Nivana, střední silikonový vibrátor (24 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je Delfín Nivana, střední silikonový vibrátor (24 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 399  » Ukažte mi více
Vibe Therapy Tri Rabbit vibrátor – růžový
Aktuálně je Vibe Therapy Tri Rabbit vibrátor - růžový (z kategorie Vibrátory, penisy > Vibrátory na klitoris) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (1079 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 079  » Ukažte mi více
MyElation, menší silikonový vibrátor (17 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je MyElation, menší silikonový vibrátor (17 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 199  » Ukažte mi více
Mantra – silikonový vibrátor, střední velikost
Aktuálně je Mantra – silikonový vibrátor, střední velikost (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 399  » Ukažte mi více
KamaSutra – silikonový vibrátor (23 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je KamaSutra – silikonový vibrátor (23 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 399  » Ukažte mi více
Rotační vibrátor Caterpillar Regal Blue + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je Rotační vibrátor Caterpillar Regal Blue + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 999  » Ukažte mi více
Vibe Therapy Regal vibrátor – fialový
Aktuálně je Vibe Therapy Regal vibrátor - fialový (z kategorie Vibrátory, penisy > Klasické) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (1349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 349  » Ukažte mi více
Vibe Therapy Tri vibrátor – purple
Aktuálně je Vibe Therapy Tri vibrátor - purple (z kategorie Vibrátory, penisy > Klasické) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (889 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
889  » Ukažte mi více
Vibe Therapy Fascinate Venušiny kuličky 80 g – pink
Aktuálně je Vibe Therapy Fascinate Venušiny kuličky 80 g - pink (z kategorie Venušiny kuličky) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Vibe Therapy Sutra vibrátor – růžový
Aktuálně je Vibe Therapy Sutra vibrátor - růžový (z kategorie Vibrátory, penisy > Vibrátor na G-bod) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (929 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
929  » Ukažte mi více
Vibe Therapy Fascinate Venušiny kuličky 80 g – modré
Aktuálně je Vibe Therapy Fascinate Venušiny kuličky 80 g - modré (z kategorie Venušiny kuličky) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více