MYSTIM je velice specifickou erotickou značkou. Zaměřuje se na pomůcky určené k elektrosexu. Nejčastěji se elektrosex pojí s BDSM praktikami, avšak elektrická stimulace se stále častěji využívá i jako samostatná praktika. Pokud je správně prováděna, může být i velmi příjemná. Stimulace s použitím elektrického proudu působí na naše svaly a nervy v těle. U elektrosexu se však klade největší důraz na stimulaci pohlavních orgánů elektrickým proudem.

MYSTIM nabízí pomůcky pro stimulaci mnoha míst pro erotickou stimulaci. Značka MYSTIM si zakládá na dokonalém vzhledu a moderním designu všech svých pomůcek. Míru stimulace si můžete sami nastavit podle vlastní chuti, můžete také využít přednastavené programy. Funkčnost nervových stimulátorů MYSTIM je přísně testována. Značka MYSTIM nabízí opravdu širokou nabídku pomůcek, jedná se o pásy cudnosti, elektro vibrátory, kabely na elektro sex, elektro stimulátory prostaty, adhezivní elektrody, dilda, elektro stimulační kroužky, anální kolíky, sondy na elektro sex, uretrální tyčinky, vodivé gely na elektrosex, apod.

Elektrody pro Tens Unit 40 x 40 mm

Aktuálně je Elektrody pro Tens Unit 40 x 40 mm (z kategorie Elektro sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (259 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

259  » Ukažte mi více
Rodeo – kroužek pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml

Aktuálně je Rodeo – kroužek pro elektrosex + dárek EEG gel 500 ml (z kategorie Elektro sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (869 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

869  » Ukažte mi více
Elektrosex – masáž prostaty Flavio + dárek EEG gel 500 ml

Aktuálně je Elektrosex – masáž prostaty Flavio + dárek EEG gel 500 ml (z kategorie Elektro sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1899 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 899  » Ukažte mi více
Elektro sex Analog

Aktuálně je Elektro sex Analog (z kategorie Elektro sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 799  » Ukažte mi více
TENSIVE Gel elektrosex

Aktuálně je TENSIVE Gel elektrosex (z kategorie Elektro sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (359 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

359  » Ukažte mi více
Elektro sex Digital + dárek EEG gel 500 ml

Aktuálně je Elektro sex Digital + dárek EEG gel 500 ml (z kategorie Elektro sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (3499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

3 499  » Ukažte mi více
Mystim Elektro sex – Rodeo Robin Smyčky na penis

Aktuálně je Mystim Elektro sex – Rodeo Robin Smyčky na penis (z kategorie MYSTIM) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

999  » Ukažte mi více
Mystim A trip to Rome – luxusní masážní svíčka – 120 g

Aktuálně je Mystim A trip to Rome – luxusní masážní svíčka – 120 g (z kategorie MYSTIM) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Mystim Terrific Truman Vibrátor Růžový

Aktuálně je Mystim Terrific Truman Vibrátor Růžový (z kategorie MYSTIM) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (2299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 299  » Ukažte mi více
Thin Finn – elektrosex do močové trubice (8 mm) + dárek EEG gel 500 ml

Aktuálně je Thin Finn – elektrosex do močové trubice (8 mm) + dárek EEG gel 500 ml (z kategorie Elektro sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 599  » Ukažte mi více
Mystim Elektro sex – Samodržící elektrody 4 ks

Aktuálně je Mystim Elektro sex – Samodržící elektrody 4 ks (z kategorie MYSTIM) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (279 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

279  » Ukažte mi více
Rukavice pro elektrosex Magic + dárek EEG gel 500 ml

Aktuálně je Rukavice pro elektrosex Magic + dárek EEG gel 500 ml (z kategorie Elektro sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 799  » Ukažte mi více