Lelo je současná značka vibrátorů, které se pyšní originálním designem, díky kterému nikdo z okolí ani nepozná, že máte na nočním stolku vibrátor. Jedinečný luxusní styl každého tohoto honítka evokuje dojem moderní sošky, která dělá parádu na stolku. Funkce Lela jsou však jedinečné, dokáže se přizpůsobit každému zákoutí vašeho nitra, i současně laskat vagínu a zadeček. Výjimkou nejsou ani vibrační vajíčka nebo další doplňky v podobě důtek, šimrátek, gelu atp.

LELO Soraya, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je LELO Soraya, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (5990 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
5 990  » Ukažte mi více
LELO Isla, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je LELO Isla, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
4 699  » Ukažte mi více
LELO Gigi 2 + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je LELO Gigi 2 + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
4 199  » Ukažte mi více
LELO Hex Original 12 ks
Aktuálně je LELO Hex Original 12 ks (z kategorie Kondomy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (489 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
489  » Ukažte mi více
Vibrátor LELO ELISE 2, fialová + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je Vibrátor LELO ELISE 2, fialová + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4990 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
4 990  » Ukažte mi více
LELO Hex Respect XL 12 ks
Aktuálně je LELO Hex Respect XL 12 ks (z kategorie Kondomy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (489 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
489  » Ukažte mi více
LELO Hex Respect XL 3 ks
Aktuálně je LELO Hex Respect XL 3 ks (z kategorie Kondomy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (249 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
249  » Ukažte mi více
Vibrátor LELO ELISE 2 černý + dárek Dezinfekční sprej 80 ml
Aktuálně je Vibrátor LELO ELISE 2 černý + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4990 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
4 990  » Ukažte mi více
LELO Mona 2, červená Red + dárek Dezinfekční sprej
Aktuálně je LELO Mona 2, červená Red + dárek Dezinfekční sprej (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
4 499  » Ukažte mi více
Lelo Hula Beads – Deep Rose
Aktuálně je Lelo Hula Beads - Deep Rose (z kategorie Vibrátory, penisy > Luxusní vibrátory) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (4690 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
4 690  » Ukažte mi více
Lelo Smart Wand masážní hlavice střední – Ivory
Aktuálně je Lelo Smart Wand masážní hlavice střední - Ivory (z kategorie Dárky a dárkové poukazy > Luxusní balení) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (3690 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
3 690  » Ukažte mi více
Lelo Tiani 2 vibrátor – Cerise
Aktuálně je Lelo Tiani 2 vibrátor - Cerise (z kategorie Dárky a dárkové poukazy > Luxusní balení) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (2952 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
3 690  » Ukažte mi více