V této sekci máme zařazené jen vyprodané zboží, které je krátkodobě i dlouhodobě vyprodané u našich dodavatelů – aktuální nabídku najdete po prokliku přes logo v hlavičce, případně přes horizontální navigační menu.

Fleshlight Lady Lager

Aktuálně je Fleshlight Lady Lager (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 299  » Ukažte mi více
Připínací penis King Cock XL + dárek Anální gel 25 ml

Aktuálně je Připínací penis King Cock XL + dárek Anální gel 25 ml (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 299  » Ukažte mi více
Žert. kroužek na penis z bonbónů

Aktuálně je Žert. kroužek na penis z bonbónů (z kategorie Žertovné předměty) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (79 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

79  » Ukažte mi více
Vibrátor Purple Dream na G-bod (21 cm)

Aktuálně je Vibrátor Purple Dream na G-bod (21 cm) (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (989 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

989  » Ukažte mi více
Dildo s přísavkou Natural, velký žalud, 19 cm

Aktuálně je Dildo s přísavkou Natural, velký žalud, 19 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (689 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

699  » Ukažte mi více
Dildo s přísavkou Clear, menší žalud, 19 cm

Aktuálně je Dildo s přísavkou Clear, menší žalud, 19 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (749 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Vagina Twerking Butt Deluxe

Aktuálně je Vagina Twerking Butt Deluxe (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (16900 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

15 190  » Ukažte mi více
Vibrační vajíčko Seven, bezdrátové

Aktuálně je Vibrační vajíčko Seven, bezdrátové (z kategorie Vajíčka – vibrační) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1095 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 095  » Ukažte mi více
Bičík bílý 60 cm

Aktuálně je Bičík bílý 60 cm (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (269 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

269  » Ukažte mi více
Dildo gelové Purple 20 cm

Aktuálně je Dildo gelové Purple 20 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (319 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

319  » Ukažte mi více
Dildo dvojité Double 14 cm

Aktuálně je Dildo dvojité Double 14 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Partnerský vibrátor We-Vibe Sync + dárek Dezinfekční sprej

Aktuálně je Partnerský vibrátor We-Vibe Sync + DÁREK DEZINFEKČNÍ SPREJ (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (3999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

3 399  » Ukažte mi více