Asi nejznámější erotická pomůcka na trhu – vibrátor. Vibrující falus/dildo, které si zamiluje snad každá žena. Díky velkému množství tvarů (dvojité, na klitoris, klasické, XXL, anální, masážní hlavice, …) potěší snad všechny naše návštěvnice. Vybírejte vždy dle materiálů i velikosti. Funkce a barvy jsou však také důležité parametry – vibrátor se vám prostě musí líbit…

We-Vibe Thrill + nabíječka 220V

Aktuálně je We-Vibe Thrill + nabíječka 220V (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2495 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 495  » Ukažte mi více
Anální vibrátor Thin (17 cm)

Aktuálně je Anální vibrátor Thin (17 cm) (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Vibrační pavouk

Aktuálně je Vibrační pavouk (z kategorie Žertovné předměty) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Vibrátor gelový fialový 24 cm

Aktuálně je Vibrátor gelový fialový 24 cm (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

699  » Ukažte mi více
Fun Factory Semilino DeluxeVibe

Aktuálně je Fun Factory Semilino DeluxeVibe (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1849 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 849  » Ukažte mi více
We-Vibe 3 fialový, USB nabíjení

Aktuálně je We-Vibe 3 fialový, USB nabíjení (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 999  » Ukažte mi více
Vibrátor perličkový Dolphin Basic

Aktuálně je Vibrátor perličkový Dolphin Basic (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1099 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 099  » Ukažte mi více
kužel The Cone

Aktuálně je kužel The Cone (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 299  » Ukažte mi více
Vibrátor gelový Dvoják

Aktuálně je Vibrátor gelový Dvoják (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

599  » Ukažte mi více
Masážní vibrátor Rilassamento

Aktuálně je Masážní vibrátor Rilassamento (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 399  » Ukažte mi více
Klitoris gel Stimul8

Aktuálně je Klitoris gel Stimul8 (z kategorie Afrodiziaka) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Vibrátor Slim Plastic (17 cm)

Aktuálně je Vibrátor Slim Plastic (17 cm) (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více