Asi nejznámější erotická pomůcka na trhu – vibrátor. Vibrující falus/dildo, které si zamiluje snad každá žena. Díky velkému množství tvarů (dvojité, na klitoris, klasické, XXL, anální, masážní hlavice, …) potěší snad všechny naše návštěvnice. Vybírejte vždy dle materiálů i velikosti. Funkce a barvy jsou však také důležité parametry – vibrátor se vám prostě musí líbit…

Vibrátor FunFactory krtek 16*3.5 cm

Aktuálně je Vibrátor FunFactory krtek 16*3.5 cm (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1389 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 389  » Ukažte mi více
Funny Orange Silicone edition 2017

Aktuálně je Funny Orange Silicone edition 2017 (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Vibrátor Blue Hand

Aktuálně je Vibrátor Blue Hand (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (689 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

689  » Ukažte mi více
Vibrační pavouk

Aktuálně je Vibrační pavouk (z kategorie Žertovné předměty) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Žert. nafukovací penis XXL

Aktuálně je Žert. nafukovací penis XXL (z kategorie Žertovné předměty) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm

Aktuálně je Vibrátor s varlaty SmallBoy 19 x 4 cm (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (589 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

589  » Ukažte mi více
Klitoris gel Stimul8

Aktuálně je Klitoris gel Stimul8 (z kategorie Afrodiziaka) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Vibrátor Vlnka Purple Wave

Aktuálně je Vibrátor Vlnka Purple Wave (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

999  » Ukažte mi více
Vibrátor plastový GOLD (20 cm)

Aktuálně je Vibrátor plastový GOLD (20 cm) (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (329 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

329  » Ukažte mi více
Vibrátor Triple Rabbit – 3x vibrace

Aktuálně je Vibrátor Triple Rabbit – 3x vibrace (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 199  » Ukažte mi více
Vibrátor perličkový Dolphin Basic

Aktuálně je Vibrátor perličkový Dolphin Basic (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1099 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 099  » Ukažte mi více
Vibrátor s varlaty BigBoy 23 x 5 cm

Aktuálně je Vibrátor s varlaty BigBoy 23 x 5 cm (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (789 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

789  » Ukažte mi více