Podtlakové pumpy mají mnoho využití – větší varianty slouží mužům pro zlepšení erekce (delší výdrž a oddálení ejakulace), menší pro ženy na prsa, bradavky či klín – zvětšují prokrvení a tedy citlivost při dráždění i samotném sexu. Chcete si je užít naplno? Zkuste vakuovou sadu – díky silnému podtlaku výrazně prokrví danou část a tu citlivost si neumíte ani představit. Na dotek, tření, polibek…

Vakuová pumpa BOOM MAXMAN – chytrá a dobíjecí
Aktuálně je Vakuová pumpa BOOM MAXMAN – chytrá a dobíjecí (z kategorie Pumpy pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 599  » Ukažte mi více
Vakuová pumpa Perfect
Aktuálně je Vakuová pumpa Perfect (z kategorie Pumpy pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
799  » Ukažte mi více
X-factor Enlarger Pump vakuová pumpa pro muže
Aktuálně je X-factor Enlarger Pump vakuová pumpa pro muže (z kategorie Vakuové pumpy > Vakuové pumpy pro muže) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (1089 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 089  » Ukažte mi více
Podtlaková sada na bradavky a klitoris
Aktuálně je Podtlaková sada na bradavky a klitoris (z kategorie Pumpy pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Pumpa na prsa s vibrací Nipple Vacuum
Aktuálně je Pumpa na prsa s vibrací Nipple Vacuum (z kategorie Pumpy pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
599  » Ukažte mi více
Trojan Penis Developer vakuová pumpa pro muže
Aktuálně je Trojan Penis Developer vakuová pumpa pro muže (z kategorie Vakuové pumpy > Vakuové pumpy pro muže) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (239 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
239  » Ukažte mi více
Vakuová pumpa na vagínu Intim
Aktuálně je Vakuová pumpa na vagínu Intim (z kategorie Pumpy pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
999  » Ukažte mi více
Podtlaková sada Green Vacuum TIP!
Aktuálně je Podtlaková sada Green Vacuum TIP! (z kategorie Pumpy pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
599  » Ukažte mi více
Vakuová pumpa Spaceship Power
Aktuálně je Vakuová pumpa Spaceship Power (z kategorie Vakuové pumpy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
2 199  » Ukažte mi více
Vakuová pumpa Bad Kitty Vagina Sucker
Aktuálně je Vakuová pumpa Bad Kitty Vagina Sucker (z kategorie Vakuové pumpy > Vakuové pumpy pro ženy) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (395 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
659  » Ukažte mi více
Pumpa (přísavka) na vagínu Vibro Pump
Aktuálně je Pumpa (přísavka) na vagínu Vibro Pump (z kategorie Pumpy pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (899 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
899  » Ukažte mi více
Horny Dots vakuová pumpa pro muže
Aktuálně je Horny Dots vakuová pumpa pro muže (z kategorie Vakuové pumpy > Vakuové pumpy pro muže) v nabídce Sexshop. Uvedená cena (539 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
539  » Ukažte mi více