I pánové si u nás přijdou na své – v této kategorii jsou nejprodávanější umělé vagíny, honítka i masturbátory. V konečném důsledku jsou to stejné hračky – vždy poslouží jako náhrada reálné ženy. A mnohé modely (a nemusí patřit ani mezi nejdražší) nabízí příjemnou jízdu nejenom pro samotáře bez ženy…

Vstroker – rozšíření k Fleshlight

Aktuálně je Vstroker – rozšíření k Fleshlight (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 599  » Ukažte mi více
Vagina Real Skin s vibrací, Full size

Aktuálně je Vagina Real Skin s vibrací, Full size (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1095 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Tenga Flip Hole bílá

Aktuálně je Tenga Flip Hole bílá (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Monkey Spanker Vibro

Aktuálně je Monkey Spanker Vibro (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (645 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Vagina gelová Blue Pussy 13 cm

Aktuálně je Vagina gelová Blue Pussy 13 cm (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Umělá vagina Pink Pussy Loveclone

Aktuálně je Umělá vagina Pink Pussy Loveclone (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Hand Job Stroker masturbační návlek

Aktuálně je Hand Job Stroker masturbační návlek (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (389 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Nejlepší Vagina Briana Banks

Aktuálně je nejlepší Vagina Briana Banks (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (3999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Vagina gelová eXtra pružná

Aktuálně je Vagina gelová eXtra pružná (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Fleshlight Pink Lady + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je Fleshlight Pink Lady + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Vagina Fleshlight Vibro Touch + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je Vagina Fleshlight Vibro Touch + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Fleshlight STU + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je Fleshlight STU + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie Umělé vaginy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt