Punčochy mohou sloužit jako fetiš a nemusí jít pouze o extravagantní verze. Z těch bizarnějších se pak nabízí latexové punčochy i punčochy síťované – s velkými oky. Mezi nedbale erotické kousky však patří i podvazkové punčochy s krajkovými lemy, které dokážou zvýraznit ženské nohy. Opravdu vzrušivým okamžikem pak může být samotné sundávaní nebo roztrhování punčoch. Svádět partnera tak může jít velmi snadno obyčejným kouskem oděvu.

Punčochy Black Beauty

Aktuálně je Punčochy Black Beauty (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

289  » Ukažte mi více
Vzorované punčochy s mašličkami Miss Bow

Aktuálně je Vzorované punčochy s mašličkami Miss Bow (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (249 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

249  » Ukažte mi více
Punčochy Lolita s volným klínem a falešnými podvazky

Aktuálně je Punčochy Lolita s volným klínem a falešnými podvazky (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

289  » Ukažte mi více
Punčochy Temptress s volným klínem

Aktuálně je Punčochy Temptress s volným klínem (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

289  » Ukažte mi více
Punčochy Sexy Teacher

Aktuálně je Punčochy Sexy Teacher (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

199  » Ukažte mi více
Podvazkové punčochy Black

Aktuálně je Podvazkové punčochy Black (z kategorie Prádlo pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Rafinované punčochy Dancing Queen s volným klínem

Aktuálně je Rafinované punčochy Dancing Queen s volným klínem (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

289  » Ukažte mi více
Samodržící punčochy se síťovaným lemem

Aktuálně je Samodržící punčochy se síťovaným lemem (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (249 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

249  » Ukažte mi více
Síťované punčochy Provocateur s volným klínem a podvazky

Aktuálně je Síťované punčochy Provocateur s volným klínem a podvazky (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

289  » Ukažte mi více
Síťované punčochy Kittenish Bow

Aktuálně je Síťované punčochy Kittenish Bow (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (339 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

339  » Ukažte mi více
Punčochy Flower s průstřihy a volným klínem

Aktuálně je Punčochy Flower s průstřihy a volným klínem (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

289  » Ukažte mi více
Samodržící punčochy Red Lace

Aktuálně je Samodržící punčochy Red Lace (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (339 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

339  » Ukažte mi více