Nejen ženy mohou svého partnera provokovat sexy a svůdným prádélkem, které si na sebe obléknou. Muži mohou v této oblasti také hodně experimentovat a ženu dostat do varu. Prádlo pro muže skýtá také spoustu překvapení. Muži si mohou pořídit například sexy kostým policisty nebo piráta, popřípadě zvolit slipy nebo trenýrky, které ženu rozpálí. Prádlo pro muže je k dispozici v mnoha různých barevných provedeních, v mnoha střizích a velikostech, takže si každý muž přijde na to své.

Tanga býk

Aktuálně je Tanga býk (z kategorie Prádlo pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Pánská tanga Leo S – L

Aktuálně je Pánská tanga Leo S – L (z kategorie Prádlo pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

199  » Ukažte mi více
Pánské Slipy LateX

Aktuálně je Pánské Slipy LateX (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Pánská tanga černá Chains S – L

Aktuálně je Pánská tanga černá Chains S – L (z kategorie Prádlo pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Pánská tanga Black Storm S – L

Aktuálně je Pánská tanga Black Storm S – L (z kategorie Prádlo pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

199  » Ukažte mi více
Pánské boxerky Sexy Look

Aktuálně je Pánské boxerky Sexy Look (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Pánské slipy Pocket Rocket S – L

Aktuálně je Pánské slipy Pocket Rocket S – L (z kategorie Prádlo pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

199  » Ukažte mi více
Pánská tanga růžový slon S – L

Aktuálně je Pánská tanga růžový slon S – L (z kategorie Prádlo pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (249 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

249  » Ukažte mi více
Pánská tanga Sexy Present

Aktuálně je Pánská tanga Sexy Present (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (249 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

249  » Ukažte mi více
Pánské boxerky Orient Seducer

Aktuálně je Pánské boxerky Orient Seducer (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (449 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

449  » Ukažte mi více
Tričko 13 slonů pánské

Aktuálně je Tričko 13 slonů pánské (z kategorie Prádlo pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Pánské body Joy

Aktuálně je Pánské body Joy (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více