Dráždění klitorisu je pro mnoho žen bohužel mnohdy jedinou cestou, jak si vyvolat salvu osvobozujícího a příjemného orgasmu. Tento orgasmus je velmi příjemný a může mít velmi silnou intenzitu, což každá žena jistě velmi ocení. Dráždění je možno provádět s pomocí rukou, nicméně existují speciální vibrátory. Pro speciální dráždění si můžete pořídit vibrátory na klitoris, které se soustřeďují na stimulaci a dráždění právě klitorisu. Elegantní a jemný design si zamilujete.

Womanizer Pro magenta + dárek Natural gel 25 ml

Aktuálně je Womanizer Pro magenta + dárek Natural gel 25 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

4 999  » Ukažte mi více
Sqweel 2 – orální simulátor

Aktuálně je Sqweel 2 – orální simulátor (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 289  » Ukažte mi více
LELO Soraya, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je LELO Soraya, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (5990 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

5 990  » Ukažte mi více
Vibrátor Love Anchor – Kotva

Aktuálně je Vibrátor Love Anchor – Kotva (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (869 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

869  » Ukažte mi více
Masážní vibrátor Rilassamento

Aktuálně je Masážní vibrátor Rilassamento (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 399  » Ukažte mi více
Satisfyer Pro Plus Vibration

Aktuálně je Satisfyer Pro Plus Vibration (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1649 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 649  » Ukažte mi více
Fun Factory LAYAspot magenta (růžová)

Aktuálně je Fun Factory LAYAspot magenta (růžová) (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1190 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 190  » Ukažte mi více
Funny Orange Silicone edition

Aktuálně je Funny Orange Silicone edition (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Vibrátor ZINI Roae, růžový

Aktuálně je Vibrátor ZINI Roae, růžový (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2695 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 695  » Ukažte mi více
Vibrátorky na prst RedGreen

Aktuálně je Vibrátorky na prst RedGreen (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Fun Factory Bi Stronic FUSION + dárek Smartballs Teneo duo

Aktuálně je Fun Factory Bi Stronic FUSION + dárek Smartballs Teneo duo (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4490 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

4 490  » Ukažte mi více
Fun Factory LAYA II + dárek pytlík TOYBAG

Aktuálně je Fun Factory LAYA II + dárek pytlík TOYBAG (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2290 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 290  » Ukažte mi více