Bod G je věc, o které se v oblasti sexu hovoří neustále. Někdo nevěří, že je v těle k nalezení, jiný jej urputně hledá a někdo už jej dávno našel. Ať už je to jak chce, stimulace G-bodu může vyvolat hotovou bouři orgasmu a nekontrolovatelné vášně. Můžete si pomoci také speciálními vibrátory na G-bod. Tyto produkty disponují různými výčnělky, které jsou speciálně zakřiveny a zatočeny tak, aby lépe dosáhly na G-bod a lépe jej tak stimulovaly.

Gelový vibrátor Borůvka 1 (22 cm) + dárek stylový pytlík

Aktuálně je Gelový vibrátor Borůvka 1 (22 cm) + dárek stylový pytlík (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

639  » Ukažte mi více
Fun Factory Stronic Drei (revoluční pulzátor) + dárek Smartballs Teneo duo

Aktuálně je Fun Factory Stronic Drei (revoluční pulzátor) + dárek Smartballs Teneo duo (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (3990 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

3 990  » Ukažte mi více
LELO Isla, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je LELO Isla, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

4 699  » Ukažte mi více
LELO Soraya, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je LELO Soraya, černá + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (5990 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

5 990  » Ukažte mi více
Vibrátor ZINI Roae, růžový

Aktuálně je Vibrátor ZINI Roae, růžový (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2695 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 695  » Ukažte mi více
Fun Factory Mr. Boss + dárek pytlík TOYBAG

Aktuálně je Fun Factory Mr. Boss + dárek pytlík TOYBAG (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1790 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 790  » Ukažte mi více
Silikonový vibrátor Wavy Vibes

Aktuálně je Silikonový vibrátor Wavy Vibes (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 599  » Ukažte mi více
Vibrátor Purple Dream na G-bod (21 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je Vibrátor Purple Dream na G-bod (21 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

999  » Ukažte mi více
Fun Factory Stronic G, handsfree pulzátor + dárek Smartballs Teneo duo

Aktuálně je Fun Factory Stronic G, handsfree pulzátor + dárek Smartballs Teneo duo (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (3990 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

3 990  » Ukažte mi více
LELO Gigi 2 + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je LELO Gigi 2 + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (4199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

4 199  » Ukažte mi více
Silikonový partnerský vibrátor Double-Sided

Aktuálně je Silikonový partnerský vibrátor Double-Sided (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1529 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 529  » Ukažte mi více
We-Vibe 3 červený, USB nabíječka

Aktuálně je We-Vibe 3 červený, USB nabíječka (z kategorie VIBRÁTORY) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 999  » Ukažte mi více