Latex je fantastický materiál, který vás jemně obepne a zvýrazní všechny vaše křivky. Nic se před ním neschová – nejčastěji se používá při BDSM seancích ve stylu Domina x otrok (Paní x otrokyně či naopak). Latexové oblečení může být barvené na mnoho odstínů – černé (najčastěji), rudé, modré, … Tento materiál je vhodné před použití zevnitř napudrovat, aby šel lehce navléknout a povrch vyleštit speciálním olejem, který zajistí maximální lesk a odzbrojující pohled na vás v takovém dominantním outfitu. Při využití latexu na erotické pomůcky je vhodné o ně jemně pečovat a pravidelně je čistit.

Pánské Slipy LateX

Aktuálně je Pánské Slipy LateX (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Latexové triko na zip

Aktuálně je Latexové triko na zip (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 199  » Ukažte mi více
LateX pánské slipy s análním kolíkem

Aktuálně je LateX pánské slipy s análním kolíkem (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1849 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 849  » Ukažte mi více
Latexové šaty s dlouhým rukávem

Aktuálně je Latexové šaty s dlouhým rukávem (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 599  » Ukažte mi více
Roubík z latexu

Aktuálně je Roubík z latexu (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

199  » Ukažte mi více
Latexová sukně Mia

Aktuálně je Latexová sukně Mia (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

699  » Ukažte mi více
LateX kalhotky s dildem Glossy

Aktuálně je LateX kalhotky s dildem Glossy (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 349  » Ukažte mi více
Latexové kalhotky s nafukovacím dildem Verona

Aktuálně je Latexové kalhotky s nafukovacím dildem Verona (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2195 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 195  » Ukažte mi více
Latexové kalhotky půlené S – L

Aktuálně je Latexové kalhotky půlené S – L (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (439 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

439  » Ukažte mi více
Latexový top

Aktuálně je Latexový top (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
LateX Sweat Bag

Aktuálně je LateX Sweat Bag (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (2999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

2 999  » Ukažte mi více
Maska LateX Creature

Aktuálně je Maska LateX Creature (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (695 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

695  » Ukažte mi více