Jako koužky na penis se dá označit hned několik pomůcek: erekční kroužky a škrtící kroužky, vibrující kroužky pro muže… Všechny mají něco společného – nasazují se na mužský penis a mají zlepšovat erekci (její délku a pevnost) a tím samozřejmě oddalovat i ejakulaci. Vibrující varianty ještě k lehkému zaškrecení (které právě prodlouží erekci) přidávají příjemné vibrace, které si užije jak muž, tak při přírazech.

Kroužek X-Factor

Aktuálně je Kroužek X-Factor (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Kroužek vibrační Medvídek

Aktuálně je Kroužek vibrační Medvídek (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (369 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

369  » Ukažte mi více
Erekční kroužky Elephant Rings

Aktuálně je Erekční kroužky Elephant Rings (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Stimulační kroužky na klitoris 2 ks

Aktuálně je Stimulační kroužky na klitoris 2 ks (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

289  » Ukažte mi více
Vibrační kroužek PEPINO

Aktuálně je Vibrační kroužek PEPINO (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (79 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Erekční kroužek Silver Ring

Aktuálně je Erekční kroužek Silver Ring (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (179 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Dvojitý kroužek MaxSupport, červený

Aktuálně je Dvojitý kroužek MaxSupport, červený (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Kroužky na penis Hard Boy

Aktuálně je Kroužky na penis Hard Boy (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (189 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Kroužek Manzz

Aktuálně je Kroužek Manzz (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Erekční kroužek Iron Single

Aktuálně je Erekční kroužek Iron Single (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (419 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Dvojitý erekční kroužek Iron Duo

Aktuálně je Dvojitý erekční kroužek Iron Duo (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
RoZen kroužek s anální vibrací + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je RoZen kroužek s anální vibrací + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie Anální kolíky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt