Clinic pomůcky jsou vzrušující díky představě, že jsme na vyšetření u doktora. U takového, který nás chce celé prohlédnout a najde to, co nás trápí. Při těchto (mnohdy i gynekologicky střiženými) praktikám se využívají klystýry, spekula (gynekologické kleště) a další netradiční erotické/lékařské pomůcky.

Anální spekulum (zrcadla)

Aktuálně je Anální spekulum (zrcadla) (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Klystýr – anální sprcha Single

Aktuálně je Klystýr – anální sprcha Single (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (429 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

489  » Ukažte mi více
Dilatátor do močové trubice

Aktuálně je Dilatátor do močové trubice (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (589 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

589  » Ukažte mi více
Anální sprcha Silver Flash

Aktuálně je Anální sprcha Silver Flash (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (889 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

889  » Ukažte mi více
Gynekologická zrcadla

Aktuálně je Gynekologická zrcadla (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (519 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

519  » Ukažte mi více
Silikonový dilatátor Pissing Game

Aktuálně je Silikonový dilatátor Pissing Game (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Klystýr Big Ass

Aktuálně je Klystýr Big Ass (z kategorie Anální sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

639  » Ukažte mi více
Klystýr Ultimate Douche

Aktuálně je Klystýr Ultimate Douche (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

239  » Ukažte mi více
Silikonový dilatátor Blue Stick

Aktuálně je Silikonový dilatátor Blue Stick (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Klystýr – anální sprcha Black, 3 násady

Aktuálně je Klystýr – anální sprcha Black, 3 násady (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (489 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

489  » Ukažte mi více
Ozubené kolečko Fantasy

Aktuálně je Ozubené kolečko Fantasy (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Sterilní lubrikační gel K-Y Jelly 82 g

Aktuálně je Sterilní lubrikační gel K-Y Jelly 82 g (z kategorie Lubrikační gely) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (139 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

139  » Ukažte mi více