Problémy s erekcí má v dnešní době čím dál větší počet mužů, navíc se mohou objevit v jakémkoliv věku. Většinou je problém s erekcí součástí menšího problému, jako je únava, přepracovanost, nemoc, stres, ale může být i příznakem vážnějších zdravotních problémů. Proto je na trhu k dostání mnoho různých přípravků na erekci. Přípravky na erekci zahrnují různé možnosti řešení problému s erekcí. Můžete si vybrat speciální doplňky stravy, přírodní nebo umělé přípravky či léky. Erekci také můžete podpořit různými erotickými pomůckami, jakou jsou erekční kroužky nebo návleky na penis.

Erekční kroužek Silver Ring

Aktuálně je Erekční kroužek Silver Ring (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (179 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

179  » Ukažte mi více
Erekční kroužek Bubble Blower

Aktuálně je Erekční kroužek Bubble Blower (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Kovový kroužek na penis Steel Man

Aktuálně je Kovový kroužek na penis Steel Man (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (449 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

449  » Ukažte mi více
Anální kolík s kroužkem Ring & Plug

Aktuálně je Anální kolík s kroužkem Ring & Plug (z kategorie Anální sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Erekční kroužky Vitality

Aktuálně je Erekční kroužky Vitality (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Silikonový kroužek BallStretcher, se závažím

Aktuálně je Silikonový kroužek BallStretcher, se závažím (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Erekční kroužek Boa

Aktuálně je Erekční kroužek Boa (z kategorie Erekce) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (899 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

899  » Ukažte mi více
Vibrační kroužek PEPINO

Aktuálně je Vibrační kroužek PEPINO (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (79 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

79  » Ukažte mi více
Stimulační kroužky na klitoris Ariel 2 ks

Aktuálně je Stimulační kroužky na klitoris Ariel 2 ks (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (289 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

289  » Ukažte mi více
Viamax Pure Power 20 tbl

Aktuálně je Viamax Pure Power 20 tbl (z kategorie Afrodiziaka) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1395 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 395  » Ukažte mi více
Vakuová pumpa BOOM MAXMAN – chytrá a dobíjecí

Aktuálně je Vakuová pumpa BOOM MAXMAN – chytrá a dobíjecí (z kategorie Pumpy pro muže) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 599  » Ukažte mi více
Španělské mušky Cobeco Extra STRONG

Aktuálně je Španělské mušky Cobeco Extra STRONG (z kategorie Španělské mušky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (360 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

360  » Ukažte mi více