Nevibrující erotické hračky, kterým se přezdívá dong – to jsou dilda – a to jak silikonová, tak gelová. Stačí najít ty správné, které padnou přesně tam, kam mají… Mají mít přísavku, abyste si je mohli užít i v koupelně, nebo mají být oboustranná? Výběr je jen na vás – my jsme jen výběr zúžili o prověřené modely, které jsou zdravotně nezávadné a rozhodně si zaslouží svou funkčností, velikostí i tvarem vaši pozornost…

Dildo Crystal 19 cm, akrylát

Aktuálně je Dildo Crystal 19 cm, akrylát (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

699  » Ukažte mi více
Dildo Rambo XXL (37 cm)

Aktuálně je Dildo Rambo XXL (37 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Dildo dvojité Double (14 cm)

Aktuálně je Dildo dvojité Double (14 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Dildo Color Glass 19 cm

Aktuálně je Dildo Color Glass 19 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

999  » Ukažte mi více
Dildo s ejakulací 22 cm

Aktuálně je Dildo s ejakulací 22 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

699  » Ukažte mi více
Připínací gelový penis 18 cm

Aktuálně je Připínací gelový penis 18 cm (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Dildo oboustranné Lesbos (30 cm)

Aktuálně je Dildo oboustranné Lesbos (30 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Připínací penis dvojitý 12 cm

Aktuálně je Připínací penis dvojitý 12 cm (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (549 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

549  » Ukažte mi více
Připínací penis plný měkký (16 cm)

Aktuálně je Připínací penis plný měkký (16 cm) (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Fisting ruka Realistic (40 cm)

Aktuálně je Fisting ruka Realistic (40 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1389 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm

Aktuálně je Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt
Dildo oboustranné Double Dolphin

Aktuálně je Dildo oboustranné Double Dolphin (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

Koupit produkt