Nevibrující erotické hračky, kterým se přezdívá dong – to jsou dilda – a to jak silikonová, tak gelová. Stačí najít ty správné, které padnou přesně tam, kam mají… Mají mít přísavku, abyste si je mohli užít i v koupelně, nebo mají být oboustranná? Výběr je jen na vás – my jsme jen výběr zúžili o prověřené modely, které jsou zdravotně nezávadné a rozhodně si zaslouží svou funkčností, velikostí i tvarem vaši pozornost…

Dildo Color Glass 19 cm

Aktuálně je Dildo Color Glass 19 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

999  » Ukažte mi více
Dildo Flexible dvojité, 45 cm

Aktuálně je Dildo Flexible dvojité, 45 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 599  » Ukažte mi více
Připínací gelový penis 18 cm

Aktuálně je Připínací gelový penis 18 cm (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (785 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + dárek Anální gel 25 ml

Aktuálně je Gigolina připínací penis s vibrací pro muže i ženy + DÁREK ANÁLNÍ GEL 25 ML (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1085 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

999  » Ukažte mi více
Anální kuličky s přísavkou Black Spirit

Aktuálně je Anální kuličky s přísavkou Black Spirit (z kategorie Anální kuličky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (249 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

189  » Ukažte mi více
Latexové důtky s penisem

Aktuálně je Latexové důtky s penisem (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (429 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Připínací penis pro ženy s vibrací 13 cm

Aktuálně je Připínací penis pro ženy s vibrací 13 cm (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

599  » Ukažte mi více
Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm

Aktuálně je Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Připínací penis Vac-u-Lock pro muže i ženy

Aktuálně je Připínací penis Vac-u-Lock pro muže i ženy (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 299  » Ukažte mi více
Připínací penis – sada pro ženy

Aktuálně je Připínací penis – sada pro ženy (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 399  » Ukažte mi více
Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm)

Aktuálně je Nafukovací dildo Extreme Blaster (34 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1899 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 899  » Ukažte mi více
Kožený roubík s penisem

Aktuálně je Kožený roubík s penisem (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 299  » Ukažte mi více