Nevibrující erotické hračky, kterým se přezdívá dong – to jsou dilda – a to jak silikonová, tak gelová. Stačí najít ty správné, které padnou přesně tam, kam mají… Mají mít přísavku, abyste si je mohli užít i v koupelně, nebo mají být oboustranná? Výběr je jen na vás – my jsme jen výběr zúžili o prověřené modely, které jsou zdravotně nezávadné a rozhodně si zaslouží svou funkčností, velikostí i tvarem vaši pozornost…

Připínací penis plný měkký (16 cm)

Aktuálně je Připínací penis plný měkký (16 cm) (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Silicone dildo Maxim s přísavkou a s varlaty (24 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml

Aktuálně je Silicone dildo Maxim s přísavkou a s varlaty (24 cm) + dárek Dezinfekční sprej 80 ml (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1099 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 099  » Ukažte mi více
Silikonové dildo Blue Astral (21 cm)

Aktuálně je Silikonové dildo Blue Astral (21 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Dildo s přísavkou Natural, velký žalud (19 cm)

Aktuálně je Dildo s přísavkou Natural, velký žalud (19 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

699  » Ukažte mi více
Doc Johnson, Stříkací Dildo (23,5 cm)

Aktuálně je Doc Johnson, stříkací dildo (23,5 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 799  » Ukažte mi více
Silikonové dildo Stars (17,6 cm)

Aktuálně je Silikonové dildo Stars (17,6 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Dildo dvojité Double (14 cm)

Aktuálně je Dildo dvojité Double (14 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

489  » Ukažte mi více
Dildo Color Glass 19 cm

Aktuálně je Dildo Color Glass 19 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (999 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

999  » Ukažte mi více
Dildo skleněné Icicles No. 28

Aktuálně je Dildo skleněné Icicles No. 28 (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1569 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 569  » Ukažte mi více
Dildo s přísavkou Clear, menší žalud (19 cm)

Aktuálně je Dildo s přísavkou Clear, menší žalud (19 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Připínací gelový penis 18 cm

Aktuálně je Připínací gelový penis 18 cm (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Skleněné dildo Arts Clair Bleu (17 cm)

Aktuálně je Skleněné dildo Arts Clair Bleu (17 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (489 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

489  » Ukažte mi více