Nevibrující erotické hračky, kterým se přezdívá dong – to jsou dilda – a to jak silikonová, tak gelová. Stačí najít ty správné, které padnou přesně tam, kam mají… Mají mít přísavku, abyste si je mohli užít i v koupelně, nebo mají být oboustranná? Výběr je jen na vás – my jsme jen výběr zúžili o prověřené modely, které jsou zdravotně nezávadné a rozhodně si zaslouží svou funkčností, velikostí i tvarem vaši pozornost…

Připínací penis plný měkký (16 cm)

Aktuálně je Připínací penis plný měkký (16 cm) (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Silikonové dildo Stars (17,6 cm)

Aktuálně je Silikonové dildo Stars (17,6 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Dildo s přísavkou fialové 17 cm

Aktuálně je Dildo s přísavkou fialové 17 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (539 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

539  » Ukažte mi více
Dildo s přísavkou Natural, velký žalud (19 cm)

Aktuálně je Dildo s přísavkou Natural, velký žalud (19 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

699  » Ukažte mi více
Skleněné dildo Arts Clair Bleu (17 cm)

Aktuálně je Skleněné dildo Arts Clair Bleu (17 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (489 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

489  » Ukažte mi více
Anální dildo Black Stud

Aktuálně je Anální dildo Black Stud (z kategorie Anální sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

599  » Ukažte mi více
Dildo skleněné Icicles No. 28

Aktuálně je Dildo skleněné Icicles No. 28 (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1569 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 569  » Ukažte mi více
Doc Johnson, stříkací dildo (23,5 cm)

Aktuálně je Doc Johnson, stříkací dildo (23,5 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 799  » Ukažte mi více
Dildo s přísavkou Clear, menší žalud (19 cm)

Aktuálně je Dildo s přísavkou Clear, menší žalud (19 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Dildo gelové Purple (20 cm)

Aktuálně je Dildo gelové Purple (20 cm) (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (319 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

319  » Ukažte mi více
Připínací penis – sada pro ženy

Aktuálně je Připínací penis – sada pro ženy (z kategorie Připínací penisy (Strapon)) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 399  » Ukažte mi více
Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm

Aktuálně je Dildo Ridge, růžové s výstupky 18 cm (z kategorie Dilda – nevibrační penisy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více