V této kategorii naleznete erotické prádélko. Catsuit nebo také overal je celotělový kousek prádla, který obepíná celou postavu, pomáhá jí vytvarovat hezky postavu a umí upozadit nedostatky a naopak vyzdvihnout ženské křivky. Catsuity a overaly mívají otevřený rozkrok, což přímo svádí k nějaké té milostné předehře a pozor, bez nutnosti sundávání celého oblečku. Chcete-li partnera nažhavit a možná si užít speciální večer, pak jsou tyto overaly pro vás ideální. Hodí se pro BDSM praktiky, ale také pro jemný a něžný erotický večer.

Catsuit Oxana
Aktuálně je Catsuit Oxana (z kategorie Prádlo pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (649 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
649  » Ukažte mi více
Catsuit malá oka
Aktuálně je Catsuit malá oka (z kategorie Prádlo pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Catsuit velká oka
Aktuálně je Catsuit velká oka (z kategorie Prádlo pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Catsuit Geometric Love + dárek tanga
Aktuálně je Catsuit Geometric Love + dárek tanga (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Overal Lace Impulse
Aktuálně je Overal Lace Impulse (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Overal Teasing Net + dárek tanga
Aktuálně je Overal Teasing Net + dárek tanga (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Obsessive overal Take Me
Aktuálně je Obsessive overal Take me (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (929 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
929  » Ukažte mi více
Overal Belly s odhaleným bříškem + dárek tanga
Aktuálně je Overal Belly s odhaleným bříškem + dárek tanga (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Obsessive overal Rose
Aktuálně je Obsessive overal Rose (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1249 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
1 249  » Ukažte mi více
Catsuit Kitty černý
Aktuálně je Catsuit Kitty černý (z kategorie Prádlo pro ženy) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
799  » Ukažte mi více
Overal Big Eyes s průstřihem v rozkroku + dárek tanga
Aktuálně je Overal Big Eyes s průstřihem v rozkroku + dárek tanga (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více
Overal Provocateur s mřížkováním
Aktuálně je Overal Provocateur s mřížkováním (z kategorie Prádlo erotické) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:
399  » Ukažte mi více