Tvrdší hrátky na Dominu a otroka (případně Pána a subinku) vyžaduje speciální pomůcky – zpravidla jsou trestné, takže v této sekci najdete bičíky, důtky, plácačky i hračky na spoutání a znehybnění – pouta, obojky, roubíky i vodítka. Vše, co pro BDSM (bondage, disciplína, sado-maso) potřebujete na každou seanci…

Termínem BDSM obecně označujeme širokou škálu sexuálních praktik, které jsou založeny na dohodě dvou partnerů, přičemž jeden z partnerů je nadřazený tomu druhému. Při BDSM praktikách se využívají různé pomůcky pro masochismus, sadismus a rozmanité formy fetišismu.

Základem BDSM je absolutní oddanost a poslušnost podřízeného partnera vůči druhému dominantnímu. Nadřízená osoba musí dodržet dohodu, že bude jednat podle předem dohodnutých pravidel. Mezi nejdůležitější vyhledávané produkty pro BDSM jsou bičíky, plácačky, pouta, důtky, masky, latexové oblečky, řemeny, rákosky, doplňky na svazování, apod.

Obojek kožený

Aktuálně je Obojek kožený (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

389  » Ukažte mi více
Slipy latex pánské

Aktuálně je Slipy latex pánské (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Svorky na bradavky Aligátor

Aktuálně je Svorky na bradavky Aligátor (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Roubík z latexu

Aktuálně je Roubík z latexu (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (295 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

199  » Ukažte mi více
Kožená plácačka Triple Heart

Aktuálně je Kožená plácačka Triple Heart (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Maska Magic Night 2 ks

Aktuálně je Maska Magic Night 2 ks (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

389  » Ukažte mi více
Pouta na ruce s plyšem – růžová

Aktuálně je Pouta na ruce s plyšem – růžová (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (239 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

239  » Ukažte mi více
Bičík zdobený, kůže

Aktuálně je Bičík zdobený, kůže (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (389 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Důtky fialové mini (bičík)

Aktuálně je Důtky fialové mini (bičík) (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Důtky kožené 40 cm (bičík)

Aktuálně je Důtky kožené 40 cm (bičík) (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (369 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Klystýr – anální sprcha Black, 3 násady

Aktuálně je Klystýr – anální sprcha Black, 3 násady (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (445 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

489  » Ukažte mi více
Maska na oči Tygr

Aktuálně je Maska na oči Tygr (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (139 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

99  » Ukažte mi více