Tvrdší hrátky na Dominu a otroka (případně Pána a subinku) vyžaduje speciální pomůcky – zpravidla jsou trestné, takže v této sekci najdete bičíky, důtky, plácačky i hračky na spoutání a znehybnění – pouta, obojky, roubíky i vodítka. Vše, co pro BDSM (bondage, disciplína, sado-maso) potřebujete na každou seanci…

Termínem BDSM obecně označujeme širokou škálu sexuálních praktik, které jsou založeny na dohodě dvou partnerů, přičemž jeden z partnerů je nadřazený tomu druhému. Při BDSM praktikách se využívají různé pomůcky pro masochismus, sadismus a rozmanité formy fetišismu.

Základem BDSM je absolutní oddanost a poslušnost podřízeného partnera vůči druhému dominantnímu. Nadřízená osoba musí dodržet dohodu, že bude jednat podle předem dohodnutých pravidel. Mezi nejdůležitější vyhledávané produkty pro BDSM jsou bičíky, plácačky, pouta, důtky, masky, latexové oblečky, řemeny, rákosky, doplňky na svazování, apod.

Anální sprcha Silver Flash

Aktuálně je Anální sprcha Silver Flash (z kategorie Klystýr a klinik) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (889 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

889  » Ukažte mi více
Anální kolík Hot Pony

Aktuálně je Anální kolík Hot Pony (z kategorie Anální kolíky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
Bičík zdobený, kůže

Aktuálně je Bičík zdobený, kůže (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (399 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

399  » Ukažte mi více
Slipy lateX pánské

Aktuálně je Slipy latex pánské (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (349 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

349  » Ukažte mi více
Latexové kalhotky se 3 penisy

Aktuálně je Latexové kalhotky se 3 penisy (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (799 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

799  » Ukažte mi více
Kožená pouta na RUCE, řetízky navíc

Aktuálně je Kožená pouta na RUCE, řetízky navíc (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (549 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

549  » Ukažte mi více
Svorky na bradavky FETISH Nipple

Aktuálně je Svorky na bradavky FETISH Nipple (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

599  » Ukažte mi více
Roubík z latexu

Aktuálně je Roubík z latexu (z kategorie Latex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (199 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

199  » Ukažte mi více
Roubík do pusy z gumy a kůže

Aktuálně je Roubík do pusy z gumy a kůže (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (699 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

699  » Ukažte mi více
Pouta na ruce s plyšem – červená

Aktuálně je Pouta na ruce s plyšem – červená (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (239 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

239  » Ukažte mi více
Pás cudnosti muži kožený M-XL

Aktuálně je Pás cudnosti muži kožený M-XL (z kategorie Pásy cudnosti) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1899 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 899  » Ukažte mi více
Maska Magic Night 2 ks

Aktuálně je Maska Magic Night 2 ks (z kategorie BDSM, pouta, masky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (389 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

389  » Ukažte mi více