Anální kuličky (jindy nazývané jako řetězy či thajské koule) slouží k uvolňování zadečku. Jsou příjemné i jen při masturbaci – díky proměnlivému průměru kuliček dochází k intenzivnímu dráždění anusu při jejich zavádění či vyjímání jedné po jedné. Zpravidla jsou vyrobené z měkkého gelu, případně silikonu, který je také pružný a skvěle přejímá lidské teplo.

Anální kuličky Triple

Aktuálně je Anální kuličky Triple (z kategorie Anální kuličky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

299  » Ukažte mi více
Kroužek s kuličkami Ball Cinch

Aktuálně je Kroužek s kuličkami Ball Cinch (z kategorie Kroužky na penis) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (499 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

499  » Ukažte mi více
BOOM Probe anální korále – vibrátor

Aktuálně je BOOM Probe anální korále – vibrátor (z kategorie Anální sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (749 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

749  » Ukažte mi více
Anální kuličky Vibro Bubbles

Aktuálně je Anální kuličky Vibro Bubbles (z kategorie Anální sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (1299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

1 299  » Ukažte mi více
Anální kolík Explorer (sněhulák)

Aktuálně je Anální kolík Explorer (sněhulák) (z kategorie Anální kuličky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (299 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

329  » Ukažte mi více
Anální kuličky Černá perla

Aktuálně je Anální kuličky Černá perla (z kategorie Anální kuličky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (239 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

239  » Ukažte mi více
Anální kuličky Black Trio

Aktuálně je Anální kuličky Black Trio (z kategorie Anální sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (599 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

599  » Ukažte mi více
Heavy Metal – plné, kovové kuličky

Aktuálně je Heavy Metal – plné, kovové kuličky (z kategorie Venušiny kuličky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (395 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

395  » Ukažte mi více
Anální kuličky s přísavkou Black Spirit

Aktuálně je Anální kuličky s přísavkou Black Spirit (z kategorie Anální kuličky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (189 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

189  » Ukažte mi více
Anální kuličky Fun Factory B Balls Duo

Aktuálně je Anální kuličky Fun Factory B Balls Duo (z kategorie Anální sex) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (895 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

895  » Ukažte mi více
Anální kuličky Kogilia

Aktuálně je Anální kuličky Kogilia (z kategorie Anální kuličky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (489 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

489  » Ukažte mi více
Anální kuličky Kogilia – doprodej

Aktuálně je Anální kuličky Kogilia – doprodej (z kategorie Anální kuličky) v nabídce sexshopu Růžového slona. Uvedená cena (489 Kč) je včetně 21% DPH. Na další parametry o tomto produktu se podívejte na detail u sexshopu:

489  » Ukažte mi více